Класифікація судових справ за проблемними напрямками ч.4

| Немає коментарів

Класифікація судових справ за проблемними напрямками


Четвертий напрямок: спори пов'язані із вступом осіб, які виявили бажання вступати до ВНЗ.

Даний напрямок складає приблизно 5% судових справ.

Проблема полягаю у законодавчому врегулюванні питання вступу абітурієнтів, а саме порядку Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Багато позовів такого характеру стосується не так проблеми закріплення системи ЗНО у законі, як незнання позивачів самої системи ЗНО, а також нормативних документів, що регулює даний процес осіб.

Потреба єдиного кодифікованого акту, який дав би змогу уникнути щорічної розробки численної кількості нормативно-правових актів, а також мав би вищу юридичну силу над підзаконними нормативно-правовими актами у формі кодексу та полегшив користування учасників ЗНО.

1. Окружний адміністративний суд м. Києва, за позовом Нічки О.Я. до МОНУ, Мінюст про визнання незаконним та таким, що не відповідає правовим актам вищої юр. сили наказу МОНУ від 02.09.08 № 802 «Про затвердження Умов прийому до ВНЗ».

2. Окружний адміністративний суд м. Києва, за позовом Клименюка О.М. до МОНУ про скасування наказу № 3/383.

3. Окружний адміністративний суд м. Києва, за позовом Костюка І.О. до МОН, Міністра, Ректора НУХТ про визнання нечинним рішення МОН щодо зміни обсягів підготовки наук.-педаг. Кадрів через аспірантуру НУХТ.

Коментувати

Питання-відповідіМаєте цікаву інформацію? Поділіться з іншими. Напишіть статтю на сайт.

Вам потрібна інформація? Не можете знайти відповіді? Запитайте в нас.


Перевозка, отправка, доставка грузов Томск . триколор тв цена