Класифікація судових справ за проблемними напрямками ч.3

| Немає коментарів

Класифікація судових справ за проблемними напрямками


Третій напрямок: трудові спори.

Знову ж таки проблем щодо відсутності потрібної законодавчої бази чи колізій, які виникають у законодавстві не має, натомість є проблема у правосвідомості керівників навчальних закладів, порушення ними, як законодавства про освіту, так і контрактів, які з ними укладаються, а також перевищення владних повноважень такими особами, як наслідок порушення кримінальних справ.

Судові справи:

1. Жовтневий р\с м. Запоріжжя, за позовом Зоської Я.В., Лепьохіної І.О., Матейко С.В. до Класичного приватного університету, МОН про визнання дійсним рішення атестаційної колегії та скасування наказу

2. Апеляційний суд Чернігівської обл.., за позовом Денисова О.І до МОН, Чернігівського держ. технологічного ун-ту, 3-тя ос. Чередниченко П.І. про поновлення на роботі

3. Дніпропетровський окружний адміністративний суд, за позовом Носевич Л.В. до МОНУ, ГУОН Дніпропетровської ОДА, про поновлення на роботі та укладення трудового контракту.

4. Харківський окружний адміністративний суд, за позовом Русецького А.І. до МОН про оскарження рішення атестаційної комісії.

5. Харківський р/с Харківської обл.., за позовом Пулькіна А.Ю. до МОН, ІІТіЗО про визнання одним із переможців конкурсу.

6. Апеляційний суд Дніпропетровської обл., за а.с. МОНУ у справі за позовом Карпова В.Н. до МОНУ, Дніпропетровського технолого-економічного технікуму про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії № 22ц-3009 (11).

7. Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд за позовом Вакарчука С.Б. доДержавної митної служби України, МОН про поновлення на роботі.


Коментувати

Питання-відповідіМаєте цікаву інформацію? Поділіться з іншими. Напишіть статтю на сайт.

Вам потрібна інформація? Не можете знайти відповіді? Запитайте в нас.


Про цей запис

Дата і автор:
02-10-2009, 15:10, Адмін.

Класифікація судових справ за проблемними напрямками ч.2

Класифікація судових справ за проблемними напрямками ч.4

Читайте свіжі записи на індексі або зайдіть в архів, де є посилання на всі повідомлення.

вапорайзер . Коммерческий и Промышленный Холод.